Qyteti Land River Solutions Ushqim

Rregullat e lumit të Landit të Tokës janë shumë të thjeshta dhe të shpejta për të shpjeguar: të jeni në gjendje të luani qytetin, tokën, lumin që ju nevojitet 2 ose më shumë lojtarë. Secili lojtar ka nevojë për një fletë të bardhë të letrës DINA-4 dhe një stilolaps. Dhe pastaj një kategori të përshtatshme në të cilën dëshironi të luani. Për tema më të pazakonta këtu do të gjeni zgjidhjet e modelit tuaj

Qyteti Land River Solutions Ushqimi A në Z

Ushqimi me A: strudel molle, aioli, pies mollë, supë avokado

Ushqimi me B: bukë, bratwurst, therje bee, bagels

C: Chili con Carne, Cantuccini, Krem të freskët, Crutons, Cupcake

Qyteti Land River Solutions Ushqim
Qyteti Land River Solutions Ushqim

Darka me D: Donuts, Dresdner Stollen, Donauwelle

Hani: bizele, gjalpë badiava, pancakes, marule ajsberg

Ushqimi me F: gishtat e peshkut, farfalle, marule e qengjit, rrotullat e pranverës

Ushqimi me G: gulash, gazpacho, tavë vegjetale

Ushqimi me H: Mish lope, fileto pule, bollgur, mjaltë

Unë ha: manaferë irlandeze, involtini, cookies xhenxhefil

Hani me J: kallamar, kos, jalapenos, gjuetia suxhuk

Ushqimi me K: Kotlett, Kaiserschmarrm, biskota, jam

Ushqimi me L: merak me thjerrëz, fileto salmoni, kerri i qengjit, sallam i mëlçisë

Vakt: qumësht oriz, makarona, moussaka, muffins,

Ushqimi me N: petë, nektarina, Nutella

Hani me O: omelette, mousse portokalli, patate e pjekur

Ushqimi me P: polenta, pizza, pancakes, çokollata, Poulade

Ushqimi me Q: quark, quiche, quinoa

Hani me R: lakër të kuq, rigatoni, roulades, ricotta

Ushqimi me S: schnitzel, sallatë, speculaas, soufflé, spaetzle

Ushqimi me T: Tofu, Tagliatelle, Tafelspitz, Tofu

Ushqimi me U: Supë hungareze gulash

Ushqimi me V: krem ​​karamel, bukë me miell

Ushqimi me W: sallatë sallam, arra, wieners, lakër Savoy

Ushqimi me X: Xenia (krem djathi nga hirrë, si ricotta)

Ushqimi me Y: Yhlenhering, Yakitori (Skewer e mishit japonez)

Ushqimi me Z: kungull i njomë, djathi dhie, tortë limoni, bukë qepësh


Tema e Printimit të Qytetit të Tokës

Qyteti Land River Template blank si pdf

Template lumit të qytetit të qytetit si një grafik

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoniNëse keni ide për tema të reja të jashtëzakonshme për qytetin e lumit të qytetit.