Vendet e tokës zgjidhjet e lumit zgjidhje

Rregullat e lumit të Landit të Tokës janë shumë të thjeshta dhe të shpejta për të shpjeguar: të jeni në gjendje të luani qytetin, tokën, lumin që ju nevojitet 2 ose më shumë lojtarë. Secili lojtar ka nevojë për një fletë të bardhë të letrës DINA-4 dhe një stilolaps. Dhe pastaj një kategori të përshtatshme në të cilën dëshironi të luani. Për tema më të pazakonta këtu do të gjeni zgjidhjet e modelit tuaj.

City Country River Solutions Veshje / Veshje A to Z

Veshje me A në fillim: veshje mbrëmje, kostum, anorak

Veshje me B në fillim: bikini, sytjena, fustan top, beretë

Vendet e tokës zgjidhjet e lumit zgjidhje
Qyteti Land River Solutions Veshje / Rrobat

Garment me C në fillim: triko, catsuit, pantallona mallrash

Veshje me D në fillim: xhaketë poshtë, të brendshme, dirndl

Veshje me E në fillim: vishen me zhveshje, të vetme zogjtë

Veshja me F në fillim: këmishë me fanellë, kravatë me hark, bisht

Garment me G në fillim: dollakë, çizme gome

Garment me H në fillim: pantallona, ​​këmishë, pantallona të nxehta, këmishë Hawaiiane

Veshja me unë në fillim: kostum bletari, pallto Inverness

Veshje me J në fillim: xhinse, janker, xhaketë, pantallona djerse

Garment me K në fillim: kimono, caftani, pantallona të gjunjëve, këpucë për fëmijë, kapak

Veshja me L në fillim: pantallona lëkure, pantallona të gjera, xhaketa, xhaketa

Garment me M në fillim: pallto, skaj mini, kapak

Veshja me N në fillim: këmishë nate, çorape peshkimi, Nicki

Veshja me O në fillim: këmishë me fustan, mbathje, mbingarkesa

Veshja me P në fillim: veshje me fije, veshje me triko, kapelë bobble

Veshja me Q në fillim: shall lak, kostum kandil deti

Veshje me R në fillim: mushama, mbathje sexy, mantel, pantallona të gjera

Veshje me S në fillim: xhaketë, brekë, çorape, shall, pizhame

Garment me T në fillim: këmishë, kostum, triko, fustan rrip

Veshja me U në fillim: mbathja, uniforma, veshje e amësisë

Veshja me V në fillim: pantallona të gjera velour, shall katrorë, shall voile

Veshja me W në fillim: jelek, pallto dimri, fundi i skajit, tufë e xunkthit

Veshje me X në fillim: -

Garment me Y në fillim: Yukata

Veshje me Z në fillim: kapak i theksuar, cilindër


Tema e Printimit të Qytetit të Tokës

Qyteti Land River Template blank si pdf

Template lumit të qytetit të qytetit si një grafik

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoniNëse keni ide për tema të reja të jashtëzakonshme për qytetin e lumit të qytetit.