Qyteti Land River Solutions Drink

Rregullat e lumit të Landit të Tokës janë shumë të thjeshta dhe të shpejta për të shpjeguar: të jeni në gjendje të luani qytetin, tokën, lumin që ju nevojitet 2 ose më shumë lojtarë. Secili lojtar ka nevojë për një fletë të bardhë të letrës DINA-4 dhe një stilolaps. Dhe pastaj një kategori të përshtatshme në të cilën dëshironi të luani. Për tema më të pazakonta këtu do të gjeni zgjidhjet e modelit tuaj.

Qyteti Land River Solutions Pini A në Z

Pini me A: lëng molle, Altbier, Absinthe, Alcopops

Pini me B: Birra, lëng boronicë, çaj flluskë, limon i hidhur, Mary i përgjakshëm

Pini me C: Coca Cola, Konjak, Koktej, Cointreau

Qyteti Land River Solutions Pije / Pije
Qyteti Land River Solutions Pije / Pije

Pini me D: birrë të konservuar, guximi, verë ëmbëlsirë

Pini me E: eggnog, çaj i ftohtë, ekspres

Pini me F: birrë në shishe, Fassbrause, çaj kopër, Feuerzangenbowle

Pini me G: gin, verë mulled, grog

Pini me H: Mjedër Shpirti, Hefeweizen, Çaj Rosehip

Pini me I: kafe irlandeze, kafe të çastit, birrë xhenxhefil

Pini me J: Jägermeister, Jagertee, Jerez

Pini me K: kakao, Kir Royal, liker bimor, çaj kamomil

Pini me L: latte macchiato, liker, limonadë, pije e gjatë

Pini me M: qumësht, raki kajsi, ujë mineral

Pini me N: Nespresso, Nektar

Pini me O: Ouzo, lëng portokalli, Obstler

Pini me P: punch, pils, port, çaj nenexhik

Pini me Q: ujë pranverë

Pini me R: rum, Radler, verë të kuqe

Pini me S: gojëmjaltë, sangri, verë të gazuar, sheri

Pini me T: tequila, çaj, lëng domate

Pini me U: Upton (koktej), Uhudler

Pini me V: qumësht të plotë

Pini me W: raki, ujë, vermut, uiski

Pini me X: -

Pini me Y: Yunnan çaj

Pini me Z: çaj limoni, qumësht dhie


Tema e Printimit të Qytetit të Tokës

Qyteti Land River Template blank si pdf

Template lumit të qytetit të qytetit si një grafik

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoniNëse keni ide për tema të reja të jashtëzakonshme për qytetin e lumit të qytetit.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.